Australian Cattle Dog

Australian Shepherd

Bearded Colllie

Beauceron

Belgische Herdershond, Groenendael

Belgische Herdershond, Laekens

Belgische Herdershond, Mechels

Belgische Herdershond, Tervueren

Bergamaso

Border Collie

Bouvier des Flandres

Briard

Duitse Herdershond stokhaard

Hollandse Herdershond, Korthaar

Hollandse Herdershond, Langhaar

Hollandse Herdershond, Ruwhaar

Hovawart

Kuvasz

Lancashire Heeler

Nederlandse Schapendoes

Old English Sheepdog

Polski Owczarek nizinny

Puli, Wit

Puli, anders dan Wit

Rottweiler

Saarlooswolfhond

Schipperke

Schotse Heerdershond, Korthaar

Schotsche Herdershond, Langhaar

Shetland Sheepdog

Slovensky Cuvac

Tatrahond

Tsjechoslowaakse Wolfhond

Welsh Corig Cardigan

Welsh Corgi Pembroke

Zwitserse Witte Herdershond

       

 

Ras

Geslacht

Klas

Cat.nr

Naam hond

Uitslag

Australian Shepherd

Reu

Puppyklas

2

Nameless One

VB1

Jeugdklas

3

Dolci Angeli Quality Time With Quinn

U2

4

N'Dr Strangelove du Chemin Des Korrigans

U3

5

Quite The Kentucky Kid Of Woolly Rocks

U1 CAC BOB 3e BIS

Tussenklas

6

Outlaws Storm Chaser

U1

Openklas

7

Dolci Angeli One day I met Otis

ZG1

Kampioensklas

8

Fiddlers Green Gun Powder N'Lead

U1 Res.CAC

Teef

Puppyklas

1

Happy Spark Fancy Pants

VB1

9

Now or Never des Terres de Khairyaca

VB2

Jeugdklas

10

Heavenly Stars Vanilla Queen

U1

11

Fraytall Baby in a million

U2

12

Edenisle Don’t Talk Just Kiss

U3

Tussenklas

13

Honani

ZG1

Openklas

14

Kaya

U1 Res.CAC

15

Lady Night des TDK

ZG2

Kampioensklas

16

Apple Grumpy Cat Meadowville

U1 CAC

Veteranenklas

17

Skaye's Adoring Shining Sparkle

U1

 

Beauceron

Reu

Openklas

18

Elliot Ercules Admirable Chien

ZG3

19

Amou du pre du baron

U1 CAC

20

Grizzly de l'ami des chevaux

U2

Kampioensklas

21

Barrique de l'Embouchure de la Sarre

U1 Res.CAC

Teef

Jongste Puppyklas

22

Djena du Pre du Baron

VB1

Puppyklas

23

Only Jeans Legendary Denim

VB1

Jeugdklas

 

24

Nici Vayou de la Bergerie d’Hirthe

U1

25

Noor Henna Living next Door

ZG2

Tussenklas

26

Vingino Jeans Legendary Denim

U1

27

Lois Jeans Legendary Denim

U3

28

Nossa Vali de la Bergerie d'Hirthe

U2

Openklas

29

Filou Admirable Chien

ZG2

30

Inez Poussiere de Lune

U1 Res.CAC

31

Damphyr du Gardiens du Chaos

ABS

Kampioensklas

32

Celesta Alita Dmirable Chien

U1 CAC BOB 3e BIS

 

Border Collie

Reu

Jongste Puppyklas

33

From Borders Home Whatever You Wany

VB1

Puppyklas

34

Forever In Style From Border Motion

VB1

Jeugdklas

35

Bordersplace Quality forever and ever

U1 Res.CAC

Tussenklas

36

Story Rex Outsider

U2

37

From Borders Home Singing To Heaven

U1 CAC

38

From Borders Home Touch And Go

DISK

Openklas

39

Proud to be Prince jacky for bordersplace

U1

Teef

Puppyklas

40

Forever Classy From Border Motion

VB1

Jeugdklas

41

Lost In Paris From Forever Clever

U1 CAC BOB

42

From Borders Home Uniq In Every Way

U2

43

birkcross remember her name

ZG3

Tussenklas

44

Freelin Dreams Pinder Joy

ZG1

Openklas

 

45

Ici ParisIvy von der Boeler -Heide

U1 Res.CAC

46

From Borders Home Princess Jasmine

U2

 

Polski Owczarek Nizinny

Teef

Jongste Puppyklas

47

Shailana Zantaria Loving Secrets

VB1

Puppyklas

48

Foezel de Warrige Witte

VB1

Jeugdklas

49

Izolda Moj Losnie Loving Secrets

U1 CAC BOB

 

Slovensky Cuvac

Teef

Openklas

50

Xana Janin Ranc

ZG1

 

Tsjechoslowaakse Wolfhond

Teef

Jongste Puppyklas

51

Ariminnum noushin

ABS

52

Arimminum Niyoosha

ABS

Openklas

 

53

Maya des Gitans Noirs

ABS

54

Yerah van Goverwelle

U1 CAC BOB

 

Bergamasco

Teef

Openklas

55

Bergische Bergamasker Che sarà

U1 CAC BOB

 

Belgische Herdershond Groenendael

Reu

Jeugdklas

56

Valliant Tsjang de L'Ambassadeur de Belges

G

57

Yrvin de Bruine Buck

U1 CAC BOB 3e BIS

Teef

Jongste Puppyklas

58

Kiwi de Bruine Buck

VB1

Jeugdklas

 

59

Vitesse de l'Ambassadeur des Belges

ZG2

60

Noah van de Schagerwaard

ZG1

Openklas

61

Femme de Bruine Buck

U1 CAC

 

Belgische Herdershond Laekens

Reu

Jeugdklas

62

Qero Zen d'Eroudur

U1 CAC BOB

 

Belgische Herdershond Mechels

Reu

Jeugdklas

63

Ibas v Keyana

ABS

 

Belgische Herdershond Tervueren

Reu

Openklas

64

Pensacola Jadore di Scottatura

U1 CAC BOB BIS

Teef

Jongste Puppyklas

65

Sansa van het Osscher Meer

VB1

Jeugdklas

66

Umbra Noa di Scottatura

U1 CAC

67

Calista of Axewoodhome

ZG2

68

Once Arwen v.h. Limburgs Schoon

ZG3

Openklas

 

69

Joy the Mystic Angel

U1 Res.CAC

70

Nikita van het Osscher Meer

ZG2

 

Lancashire Heeler

Reu

Jeugdklas

71

Ribblespride Valentine

U1 CAC

Teef

Jongste Puppyklas

72

Parabar Panto Primadonna

VB1

Tussenklas

73

Elody Se Distinguer

ZG1

Kampioensklas

74

Clogmills MRS Pawkins

U1 CAC BOB

Veteranenklas

75

Traqdean De Dotty Goes Dutch

U1 Res.CAC

 

Nederlandse Schapendoes

Reu

Jeugdklas

76

Skiere Lys Tukker van Elsan's Nust

U1

Openklas

77

Mien Moat Simmer van Elsan's Nust

U1 CAC BOB

Kampioensklas

 

78

Ons vrolijk doesje Robbe Simonszn

U2

79

Fanica ZigZag Zylvester

U1 Res.CAC

Veteranenklas

80

Simon Sil v.d. Rietveldsche Vaart

U1

Teef

Puppyklas

 

81

Zazul Vaya van de Rietveldsche Vaart

VB1

82

Mischief in Motion's Fun FloZ Flynn

VB2

Jeugdklas

83

Skiere Lys Rosie van Elsan's Nust

ABS

 

84

Ons Vrolijk Doesje Idhuna Jelly

ZG2

85

Xelly Nyssa van het Molengat

U1 CAC

Tussenklas

 

86

Fiere Pommetje v Wietse Sebastiaan

U2

87

Remix Tipper v.'t Geuzenheim

U1

Openklas

88

Pré Fleuri de Nature Paisible

U1 Res.CAC

Kampioensklas

89

Pippa Pepper v.'t Geuzenheim

U1

 

Schipperke

Teef

Jeugdklas

90

Katootje v.d. Moerheuvel

U1 CAC BOB

 

Tatrahond

Reu

 

Jeugdklas

91

Simply Handsome Gold Brilliance

U1 CAC BOB

Openklas

92

Baciar Cobegarden

ZG1

Teef

Jongste Puppyklas

93

Beauty Bialy Misiu

VB1

Jeugdklas

 

94

Sliczna Ducha Gór Bialy Domownik

U1 CAC

95

Maryna Kalong

U2 Res. CAC

Openklas

96

Dolina Biaca Perla

ZG1

 

Welsh Corgi Cardigan

Teef

Jeugdklas

97

Tropical Golden Queen Grande Sogno

U1 CAC BOB

 

Welsh Corgi Pembroke

Reu

Jeugdklas

98

Wizard Of Pennies From Heaven

U1 Res.CAC

Openklas

99

Fortin's Black and Gold Tiger

U1 CAC

Kampioensklas

100

Velt Mayster fom Haus Stier

U1

Teef

Puppyklas

101

Limbonsnest Hot Springs

VB1

Jeugdklas

102

Limbonsnest Sweet Chestnut

U1

Tussenklas

103

Limbonsnest Ole Miss Rebel

U1

Openklas

 

104

Limbonsnest Hotpants

U2 Res. CAC

105

Red Rose Of Pennies From Heaven

U1 CAC BOB

 

Australian Cattle Dog

Reu

Jeugdklas

106

Kay Back in Black

ZG1

Teef

Openklas

107

Camille Blue ut Elden

U1 Res.CAC

Kampioensklas

108

Kamballa Spot Van Linda's Hoeve

U1 CAC BOB 3e BIS

Veteranenklas

109

Kings ACD Cottage Bijou

U1

 

Bearded Collie

Reu

Jongste Puppyklas

110

Handsome Hamish Loving Beauty

VB1

111

Eyecatchingbears Black Diamond

VB2

Puppyklas

112

Winsdale License to Love

B1

Jeugdklas

113

Bono'S Whatchful Eye Dreamboy Cadiz

U1

114

Alistair's Black Magic

ZG

115

OHAJOY Quo Vadis William Wallace

ZG3

116

Seagulltop of minds

U2

117

Bono's Watchful Eye Cute Modjo

ZG4

Tussenklas

118

Midlands-Corner Jackpot

U1 Res.CAC

Openklas

 

119

Beardiefriends Kisses Of Fire

ZG2

120

Firstprizebears Percy Sledge

U1 CAC BOB 3e BIS

Kampioensklas

121

Bono's Watchful Eye Al Capone

U1

Teef

Jongste Puppyklas

122

Arabictree Awan of the Benjy Bunch

VB1

123

Royal Senga Loving Beauty

VB2

Puppyklas

 

124

Beardiefriends Honey Bun

VB1

125

Beardiefriends Taste Of Honey

VB2

Jeugdklas

126

Ellaria Blackstone of Alambar

ZG3

127

Bono's Watchful Eye Call Me Lou Lou

U2

128

Bono's Watchful Eye Descend Maggie

U1 Res.CAC

129

Happy Adventures Only You

ZG4

Kampioensklas

130

Xenatisch xuta of the Benjy Bunch

U1 CAC

 

Old English Sheepdog

Reu

Jongste Puppyklas

131

Versus dei Nobilpazzi

VB1

Teef

Jeugdklas

 

132

Youandi Millésime

U2

133

quick kiss me quick

U1 Res.CAC

Tussenklas

134

Pippa’s Secret of Snowboot Bears

U1

Kampioensklas

 

135

Ch.  Youandi Dreams Come Treu

U2

136

Happy Freule from Rocky's Desteney

U1 CAC BOB 3e BIS

Veteranenklas

137

Youandi Tiramisù

U1

 

Rottweiler

Reu

Jeugdklas

138

Mackson van Zopian

ZG2

139

Pride Blackpearl Qimo

U1

140

Aslan Dubarriesch

ABS

Openklas

141

Ali Baba From Royal Breed

U1 CAC

142

Hefrings-Pride one true thing

ZG3

143

Zulu Kao Bumbarin

U2

Gebruikshondenklas

144

Pride Blackpearl Noran

U1

Teef

Jongste Puppyklas

145

Hefrings-Pride Quality in Black

DISK

Jeugdklas

146

Geisha van Brixenburg

ZG2

147

Amber VD Runderkraal

G

148

Ajana Aischa Dubarriesch

ABS

149

Kelin van de Leemlande

U1

Tussenklas

 

150

Ivy van Brixenburg

U2

151

Lilly van Zopian

U1 Res.CAC

Openklas

 

152

Demi Vom Grossen Tal

U2

153

Fairytale of the Gentle Rotts

U1 CAC BOB

 

Briard

Reu

Tussenklas

154

Mojo Maison le Chameau Aveugle

ZG1

Openklas

155

Obi One de Larene Noir

U1 CAC BOB 3e BIS

Kampioensklas

156

Ray Of Sunshine Zlota Elita

U1 Res.CAC

Teef

Tussenklas

157

Moira Maison Le Chameau Aveugle

ZG1

Openklas

158

Margaretha-Marlies Du Sel Doux

ZG1

Kampioensklas

159

Made for Snoekie du Manoir Noble

U1 CAC

 

Duitse Herdershond, stokhaar

Reu

Jongste Puppyklas

160

Eagle' s Lucky Nakota van Ingjo

VB1

 

Hovawart

Reu

Openklas

161

Eldjarn vom Islandpferdehof Habichtswald

ZG1

 

Zwitserse Witte Herdershond

Reu

 

Jeugdklas

162

Divine Diamond vom Weissen Unterberg

U1 CAC

Kampioensklas

163

anonda mabora"s lavy brandon

ZG1

Teef

Jeugdklas

164

Alba Fides Amor Amor

U1 CAC BOB 3e BIS

 

165

Dundee Cake of Chocolate Ice

U2

Tussenklas

166

Ice Angel of Dreams Angel´s Light

ZG1

Openklas

167

Nyela of Skah Dakota

U1 Res.CAC

 

Bouvier des Flandres

Reu

Puppyklas

 

168

Dazz Aiyven off Cenayda's Home

VB2

169

Maestro Nino Off Soerandas Home

VB1

Tussenklas

170

jef van Joevalshof

U1

Openklas

171

Aristocrat Astronaut

U1 CAC BOB 2e BIS

172

Herkules de Dasilva (import Spanje)

U

173

Lennart from the Dogsfarm

ABS

174

Cash-Uschi v/d Vanenblikhoeve

U2 Res. CAC

175

Sarosh Mi Amor v.d. Cinthia Hoeve

U4

176

Fernando-Zilva off Soeranda’s Home

ABS

177

Driekus Lynn van Rijn en IJssellanf

U3

Teef

Puppyklas

179

Daisy Aiyven off Cenayda's Home

VB1

Jeugdklas

180

Kaily Puck van Dafzicht

U1 Res.CAC

Tussenklas

181

Abbey Faye van Rijn en IJsselland

U2

Openklas

178

lana

U4

182

Blitz Vanyah off Cenayda's Home

U

183

Mila Dior off the Eurisever

UQ CAC

184

Jil Dior v.d. Sonsbeek Hoeve

U3

185

Amy-Queen v/d Vanenblikhoeve

U2

186

Isha Chara v.d. Cinthia Hoeve

ABS

Veteranenklas

187

Dayza de Dasilva

U1

 

Hollandse Herder Korthaar

Reu

Jeugdklas

188

Thor v.d.'S-Gravenschans

ZG1

Kampioensklas

189

Thijs v.h. Pullenland

U1 CAC BOB

Veteranenklas

 

190

Nero v.h. Pullenland

U1 Res.CAC

191

Kras v.d. 's-Gravenschans

U2

Teef

Jeugdklas

192

Tara v.d. 's-Gravenschans

ZG2

193

Ikkemai Jaapje vd Ganzeweide

ZG3

194

Wende van het Pullenlans

ZG1

Openklas

 

195

Hebbes v.d. Ganzeweide

U1 CAC

196

Ebbie

U2 Res. CAC

 

Hollandse Herder Langhaar

Reu

Tussenklas

197

Bayro Elroy V. Henita's Hoes

ZG1

 

Hollandse Herder Ruwhaar

Teef

Jeugdklas

198

Jet v.d. Zilverstroom

ZG1

 

Kuvasz

 

Reu

Openklas

199

Huron's Snowy at Erbcroft

NTB

Teef

Jeugdklas

200

Boszka of Corienos Home

ZG1

 

Puli wit

 

Reu

Kampioensklas

201

hungaryn white rasta argus

U1 CAC BOB

Teef

Tussenklas

202

arminhazi jerke

U1 CAC

 

Puli anders dan wit

Teef

Jeugdklas

203

millerkozi csahos akac

U1 CAC BOB

 

Saarlooswolfhond

 

Reu

Openklas

204

Levi van de Wolfsdreuvnik

U1 CAC BOB

Teef

Jeugdklas

205

Sada Lobo De La Luna Llena

U1 CAC

 

Schotse Herdershond Korthaar

Reu

 

Jeugdklas

 

206

Madoc Brandybuck from Hobbit's Home

U1 CAC

207

Quanto Levi Angel Silvestre

U2 Res. CAC

Teef

Jeugdklas

 

208

Lily Brandybuck from Hobbits Home

U2

209

Painted Sneak Van Linda's Hoeve

U1 Res.CAC

Openklas

210

Mabinogion elements of water

U1

Kampioensklas

211

Light Em Up Van Linda's Hoeve

U1 CAC BOB

Veteranenklas

212

Turella"s Harmonia

U1

 

Schotse Herdershond Langhaar

Reu

 

Jeugdklas

 

213

Malouine's Moonlight Shadow

U1 CAC

214

Quiero des Gentils Malabars

U1 Res.CAC

Teef

Jeugdklas

215

Denfris A Top Position

U1 Res.CAC

216

Follow You of Compenyen Treasures

U3

217

Follow You of Compenyen Treasures

ABS

218

Pearly vanhet Melkmeisje

U2

Openklas

219

Euphoria of Compenyen Treasures

U1 CAC BOB

 

Shetland Sheepdog

Reu

Puppyklas

220

Tamduro Heart’s on Fire

VB1

Tussenklas

221

Maybe The Winner Des Diablotins de Nooch

ZG1

Openklas

222

Cani Amano Delirant Isti Romani

UE

223

Highbrook Home Brew

U

224

Dancing Dream You're My King

U2 Res. CAC

225

Ironside van Tjariet

U1 CAC BOB

235

blue witch jimmy mack

U4

Teef

Jeugdklas

226

Dancing Dream You're Blue Evi

UR

227

Golden Ginger The Tender Tempest

U1

228

Cani Amano Fortes Fortuna Juvat

G

229

het laatste lootje love me

U2

230

Angel Eyes the Sprightly Twinkle

U3

Openklas

231

Dancing Dream You're Special

U

232

Dawnville So Tell Me the Details

U

233

Dawnville So What's The Gossip

U1 CAC

234

Herds Helsin

ZG

236

x'tra sweet xandra vom erkelanzer land

U4

237

Aureola Verona de Casa Wolveson

U2

238

Little Grace Heavenly Me

ZG

239

Cani Amano Prime Vista Nera

ZG

240

Dawnville Picking Daisies

U3

Kampioensklas

241

Ch. Degallo A Secret Mission

U1

Veteranenklas

242

Aureola Amora de Casa Wolveson

U1 Res.CAC

243

Heathers Hill Queen Kinkies Remake

ZG4

244

Acheflour van Tjariet

U3

245

Lady Melody The Sprightly Twinkle

U2

Joomla templates by a4joomla